Kontakta oss » Service & Support

Service & Support

Kontaktinformation

Tel: 018-56 68 00

Felanmälan 

Du kontaktar oss enklast genom att fylla i vårt serviceformulär på länken nedan och maila det till support@gammadata.se. Då sker en automatisk registrering i vårt service- och supportsystem och du får en e-post som kvitto.

Klicka här för att gå vidare till reparationsformuläret.

 

 

Reservdelsförfrågningar och övriga frågor till serviceavdelningen

service@gammadata.se

Charlie Nyberg
Charlie Nyberg - Serviceingenjör
Lasers & Spectroscopy
Telefon: +46 (0)18-56 68 12
charlie.nyberg@gammadata.se
Hans Christian Becker
Hans-Christian Becker - Applikations- & Serviceingenjör
Lasers & Analysis Instruments,
PhD

Telefon: +46 (0)18-56 68 32
hans-christian.becker@gammadata.se
Joris van Schaik
Joris van Schaik - Applikations- & Serviceingenjör
Radiation Protection and Electronics,
PhD

Telefon: +46 (0)18-56 68 28
joris.van.schaik@gammadata.se
Lars Holm
Lars Holm - Serviceingenjör
Lasers & Spectroscopy
Telefon: +46 (0)18-56 68 13
lars.holm@gammadata.se
Olof Lindskog mars 2017 70x105
Olof Lindskog - Department Manager
Service
Telefon: +46 (0)18-56 68 33
Mobil: +46 (0)70-518 67 77
olof.lindskog@gammadata.se
Thomas Jennersjoe 70x105
Thomas Jennersjö - Applikations- & Serviceingenjör
Radiation Protection and Electronics
Telefon: +46 (0)18-56 68 36
thomas.jennersjo@gammadata.se
Joakim Myller
Joakim Myller - Applikations- & Serviceingenjör
Radiation Protection and Electronics
Telefon: +46 (0)18-56 68 17
joakim.myller@gammadata.se
Martin Karlsson1
Martin Karlsson - Applikations- & Serviceingenjör
Radiation Protection and Electronics
Telefon: +46 (0)18-56 68 37
martin.karlsson@gammadata.se

Avdelningar

Försäljning
Business support
Ledning
Ekonomiavdelning
Service & Support