Kontakt oss » Service og Support

Service og Support

 

Kontaktinformasjon

Telefon: +46 (0)18-56 68 00

Feilrapport
Fyll i vårt reparasjonsskjema og send det
via E-post til support

Allmenne spørsmål til Serviceavdelingen
E-post

 

Reparasjonsformular

Charlie Nyberg
Charlie Nyberg - Service Engineer
Lasers & Spectroscopy
Telefon: +46 (0)18-56 68 12
charlie.nyberg@gammadata.se
Hans Christian Becker
Hans-Christian Becker - Applications & Service Engineer
Lasers & Analysis Instruments,
PhD

Telefon: +46 (0)18-56 68 32
hans-christian.becker@gammadata.se
Joris van Schaik
Joris van Schaik - Applications & Service Engineer
Radiation Protection and Electronics,
PhD

Telefon: +46 (0)18-56 68 28
joris.van.schaik@gammadata.se
Lars Holm
Lars Holm - Service Engineer
Lasers & Spectroscopy
Telefon: +46 (0)18-56 68 13
lars.holm@gammadata.se
Olof Lindskog mars 2017 70x105
Olof Lindskog - Department Manager
Service
Telefon: +46 (0)18-56 68 33
Mobil: +46 (0)70-518 67 77
olof.lindskog@gammadata.se
Thomas Jennersjoe 70x105
Thomas Jennersjö - Applications & Service Engineer
Radiation Protection and Electronics
Telefon: +46 (0)18-56 68 36
thomas.jennersjo@gammadata.se
Joakim Myller
Joakim Myller - Applications & Service Engineer
Radiation Protection and Electronics
Telefon: +46 (0)18-56 68 17
joakim.myller@gammadata.se
Jonny Eriksson
Jonny Eriksson - Applications & Service Engineer
Analysis Instruments
PhD

Telefon: +46 (0)18-56 68 34
jonny.eriksson@gammadata.se

Avdelinger

Salg
Business support
Ledelse
Økonomi
Service og Support