Kontakt oss » Salg

Salg

Chris Bradburn
Chris Bradburn - Business Development & Marketing Manager
Product Manager
Materials Characterisation

Telefon: +46 (0)18-56 68 09
Mobil: +46 (0)70-396 18 88
chris.bradburn@gammadata.se
Erik Duhs Nilsen
Erik Duhs Nilsen - Daglig leder Norge
Telefon: +47 330 96 330
Mobil: +47 480 38 223
erik.duhs.nilsen@gammadata.no
Goeran Jonsson
Göran Jonsson - Key Account Manager
Nuclear Systems
Telefon: +46 (0)18-56 68 20
Mobil: +46 (0)70-622 04 07
goran.jonsson@gammadata.se
Hans Christian Becker
Hans-Christian Becker - Applications & Service Engineer
Lasers & Analysis Instruments,
PhD

Telefon: +46 (0)18-56 68 32
hans-christian.becker@gammadata.se
Ramin Lindqvist
Ramin Lindqvist - Product Manager
Materials Characterisation
PhD

Mobil: +358 (0)400 570 760
ramin.lindqvist@gammadatafinland.fi
Richard 70x105
Richard Arbus - Business Development Manager
Product Manager
Laser Solutions

Telefon: +46 (0)18-56 68 04
Mobil: +46 (0)70-774 46 43
richard.arbus@gammadata.se
Stefan Martensson
Stefan Mårtensson - Product Manager
Health Physics
Telefon: +46 (0)18-56 68 03
Mobil: +46 (0)76-826 58 37
stefan.martensson@gammadata.se
Stefan Isaksson
Stefan Isaksson - Business Unit Manager
Nuclear Systems
Telefon: +46 (0)18-56 68 07
Mobil: +46 (0)70-592 63 56
stefan.isaksson@gammadata.se
Ulf Aberg
Ulf Åberg - Managing Director
Lasers & Analysis Instruments,
PhD

Telefon: +46 (0)18-56 68 06
Mobil: +46 (0)70-631 61 11
ulf.aberg@gammadata.se

Avdelinger

Salg
Business support
Ledelse
Økonomi
Service og Support