Yhteystiedot » Huolto & Tuki

Huolto & Tuki

 

Yhteystiedot

Puhelin: +46 (0)18-56 68 00


Korjaus-/huoltotoimenpideilmoitus
Huoltoon liittyvissä asioissa tavoitat meidät helpoiten sähköpostitse. Yhteydenotto kirjataan huolto- ja tukijärjestelmäämme automaattisesti. Saat vastaanottokuittauksen sähköpostitse.
support@gammadata.se

Muut huoltoon liittyvät asiat:

service@gammadata.se

 

Korjauspyyntölomakkeet


Korjauspyyntölomake

Charlie Nyberg
Charlie Nyberg - Service Engineer
Lasers & Spectroscopy
Puh.: +46 (0)18-56 68 12
charlie.nyberg@gammadata.se
Hans Christian Becker
Hans-Christian Becker - Applications & Service Engineer
Lasers & Analysis Instruments,
PhD

Puh.: +46 (0)18-56 68 32
hans-christian.becker@gammadata.se
Joris van Schaik
Joris van Schaik - Applications & Service Engineer
Radiation Protection and Electronics,
PhD

Puh.: +46 (0)18-56 68 28
joris.van.schaik@gammadata.se
Lars Holm
Lars Holm - Service Engineer
Lasers & Spectroscopy
Puh.: +46 (0)18-56 68 13
lars.holm@gammadata.se
Olof Lindskog mars 2017 70x105
Olof Lindskog - Department Manager
Service
Puh.: +46 (0)18-56 68 33
Mobile: +46 (0)70-518 67 77
olof.lindskog@gammadata.se
Thomas Jennersjoe 70x105
Thomas Jennersjö - Applications & Service Engineer
Radiation Protection and Electronics
Puh.: +46 (0)18-56 68 36
thomas.jennersjo@gammadata.se
Joakim Myller
Joakim Myller - Applications & Service Engineer
Radiation Protection and Electronics
Puh.: +46 (0)18-56 68 17
joakim.myller@gammadata.se
Jonny Eriksson
Jonny Eriksson - Applications & Service Engineer
Analysis Instruments
PhD

Puh.: +46 (0)18-56 68 34
jonny.eriksson@gammadata.se

Osastot

Myynti
Hallinto
Johto
New Contact Group Page-fi
Huolto & Tuki